درباره ما

وسایل ارتباطی جدید و قابل حمل در کوچک شدن جهان و تسریع و تسهیل ارتباط نقش اساسی داشته است. این فناوری ها به دلیل عدم وابستگی به مکان در مقایسه با سایر فناوریهای دیجیتال توسط اقشار بیشتری از مردم در سراسر دنیا مورد استفاده قرار میگیرد و در نتیجه تاثیر بیشتری در زندگی اجتماعی، سبک زندگی و رفتار مصرفی ایشان به جای میگذارند. فناوری های همراه مهمترین فناوری های فردی هستند که ضمن ایجاد خلوت مستقل فردی رابطه اجتماعی فرد را در بستر شبکه های فردی شده معنادار کرده است.

بنابراین، فناوری همراه در عین فردی بودن عنصری کاملا اجتماعی است و در واقع فرصت و ظرفیت مهمی را برای هر دو عنصر فردگرایی و جامعه گرایی فراهم می آورد.
ظرفیت های رو به توسعه فناوری های همراه در مسیری قرار دارد که این صنعت ارتباطی را تبدیل به صنعت پر ظرفیت به لحاظ کاربران کرده است. تمایل شدید نسل جوان به استفاده از ابزارهای ارتباطی مدرن در واقع نشان دهنده موج عظیمی از تقاضا و خواست برای حضور در جامعه اطلاعاتی است و ارتباطات اجتماعی کاربران را افزایش داده است.

شرکت پاسارگاد به عنوان اولین شرکت تولید کننده نرم افزار و بازی برای سیستم عامل های ios و Android در ایران فعالیت خود را در صنعت تلفن های همراه از سال ۱۳۸۶ آغاز نموده است .

شرکت پاسارگاد با هدف استفاده از این ظرفیت و پاسخگویی به بخشی از نیازهای جامعه بزرگ ارتباطات و همچنین در راستای رسالت خود مبنی بر آگاه‌سازی آحاد جامعه در زمینه فناوریهای نوین دست به تولید نرم افزارهای بومی و غیر بومی در داخل کشور کرده است .

این شرکت با حضور در جشنواره ها و نمایشگاه های داخل و خارج از کشور قصد در گسترش این صنعت بزرگ در داخل کشور داشته و مفتخر به کسب جوایز متعددی در این زمینه نیز شده است .

طراحی طراحی
برنامه و بازی
تولید تولید
برنامه و بازی
انتشار انتشار محصولات در
بازارهای جهانی
پشتیبانی پشتیبانی از محصولات