تولید بازی های رایانه ای بر اساس نیاز بازار


  تاریخ :  

تولید بازی های رایانه ای بر اساس نیاز بازار

مصاحبه بنیاد ملی بازی های رایانه ای با مدیریت شرکت پاسارگاد امیر حسین حیدری عدلی
مدیر عامل شرکت پاسارگاد با یادآوری این که بازی رایانه‌ای کالای فرهنگی است، گفت: نهادهای فرهنگی بر نحوه تولید بازی‌های رایانه‌ای نظارت داشته باشند.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، امیر حسین حیدری عدلی با تاکید بر نقش نهادهای فرهنگی در عرصه صنعت گیم افزود: بازی های رایانه ای کالای فرهنگی است و نهادهای فرهنگی با نظارت بر نحوه تولید بازی های رایانه ای از نظر کیفی می توانند در این بخش نقش آفرین باشند.
وی ادامه داد: نهادهای دولتی و متولیان بازی های رایانه ای نیز با حمایت مالی و مدیریتی بازی ها می توانند به پیشرفت صنعت گیم در کشور کمک کنند.
مدیر عامل شرکت اریکه طراحان Western union money transfer پاسارگاد به راهکارهای ارتقای تولیدات داخلی اشاره کرد و توضیح داد: بخش بازرگانی با تحقیق و ارزیابی بازار می تواند محصول مورد نیاز را شناسایی و تولید کنندگان از با محصول مورد نیاز بازار با خبر کند.
حیدری عدل اعمال رده بندی سنی در تولیدات گیم را مثبت ارزیابی کرد و گفت: گروه سنی کودکان یکی از مهمترین بخش ها در عرصه تولید گیم است که تولید کنندگان باید با مورد توجه قرار دادن رده بندی سنی ۱ تا ۳ و۳ تا ۵ و ۵ تا ۷سال دراین بخش بتوانند مخاطب کودک را به سمت بازی های رایانه ای مناسب سوق دهند.
وی افزود: بنیاد ملی بازی های رایانه ای با تأسیس سازمان نظام رده بندی سنی (اسرا) توانسته در زمینه صنعت گیم موفق عمل کند.
مدیر عامل شرکت اریکه طراحان پاسارگاد ارتقای سطح فرهنگی خانواده ها در زمینه بازی های رایانه ای را نیاز جامعه امروزی دانست و افزود: بنیاد ملی بازی های رایانه ای توانسته در دوسال اخیر با برگزاری نمایشگاه های متعدد، خانواده ها را با تولید و نحوه صحیح استفاده گروه سنی با بازی های رایانه ای آشنا کند.
وی ادامه داد: بازی های رایانه ای ایرانی و خارجی در کنار هم و به یک اندازه در فروشگاه ها برای علاقه مندان به گیم ارایه می شوند و این خود نشانگر موفقیت این بنیاد در نمایشگاه ها برای معرفی محصولات ایرانی است.

منبع : بنیاد ملی بازیهای رایانه ای

طراحی طراحی
برنامه و بازی
تولید تولید
برنامه و بازی
انتشار انتشار محصولات در
بازارهای جهانی
پشتیبانی پشتیبانی از محصولات